Каталог сайтов » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Каталог сайтов » Статьи » Articles » Як почати нове життя?

Як почати нове життя?

Открыть PDF | Просмотр для Печати
by: mediagroup
Просмотров: 46
Кол-во слов: 84
Дата: 16.10.17 Time: 07:54
Коммментариев: 0.

Людина - це складний індивід з унікальною, тільки йому притаманною психоемоційної складової. Кожен з вас у житті відчувала абсолютно протилежні емоції: від любові до ненависті, від розуміння до суперечок і так далі. Все це пов'язано з багатьма факторами, як зовнішніми, так і внутрішніми:

Зовнішні чинники - це ті, які від нас не залежать. Як правило - це події і чужі дії. Наприклад, вас сильно принизили на роботі, і тепер єдина мрія - це висловити все накипіло в обличчя начальнику і звільнитися. Нехай це і крайність, але в той конкретний момент раціональне зерно не включалося, а емоційний стан був дуже збудженим.
Внутрішні - це ті, які виходять з нас самих. Наприклад, власні переживання щодо особистого майбутнього.

Дана тема для роздумів когось може повалити в стан безмежної радості, а кого-то просто напросто шокувати. Саме в такі моменти і народжується бажання почати жити по новому. У світовій і вітчизняній психології - це відомий синдром, який вивчається на протязі багатьох років. Як правило, таке бажання зароджується після тривалих депресивних станів або сильних, різких емоційних навантажень. У будь-якому випадку, якщо ви потрапили в таку ситуацію, не варто спалювати всі мости і моментально оновлюватися. Для початку заспокойтеся, відпустіть певний період часу, і лише потім в умиротвореному стані спробуйте зважити і оцінити власне життя. Самоаналіз - не найпростіша річ, але тільки таким чином можна реально оцінити, що у вашому житті позитивно, що негативно, де утворилася тріщина, чи можна її виправити і так далі.

Людина схильна до того, щоб приймати необдумані одномоментні рішення, про які потім шкодує. Намагайтеся не потрапляти в такі ситуації. Якщо ж самостійно оцінити свій стан і зробити відповідні висновки ви не можете, то слід звернутися до професійного психолога, який постарається вивести вас на потрібну дорогу аналізу. У даній статті кожен зможе отримати додаткову інформацію, як почати нове життя, ніж обумовлено наше бажання до нового життя і як це зробити.
До вашої уваги, шановний читач, пропонуємо корпоративні тренінги, а також, семінари тренінги Київ та Львів, для Вас та вашої компанії.


Поради тим, хто хоче почати нове життя
Ще давньогрецька філософія і психологія розвивала думку про те, що кожна жива істота має існувати в гармонії з собою. Що ж таке гармонія? У будь-якого індивідуума є почуття, емоції, переживання, страхи, думки і вчинки. Всі перераховані вище складові повинні перебувати в певній взаємозв'язку. Якщо вона правильно вибудувана, то ми відчуваємо себе впевнено, здатні максимально ефективно контролювати власні думки, емоції і вчинки. Інша справа, коли та чи інша складова бере верх над усіма іншими. Іноді такий стан призводить до позитивного результату: наприклад, здоровий глузд і самовладання беруть верх над страхами. Іноді до негативних наслідків: негативні емоції і переживання перебороли розумові процеси. Все це призводить до психологічних проблем.

Люди, з якими сталося подібне, впадають в депресії, у них спостерігаються неврози, замкнутість і інше. Якщо ви відчуваєте такий стан, то не поспішайте говорити про те, що ваша власна життя жахливе і нічого позитивного в ній немає. Можливо, це короткочасний максималізм і можливо через час він пройде. Якщо ж навіть з плином часу ви усвідомлюєте, що в гармонії з собою ви не перебуваєте і те, що відбувається з вами і навколо вас нікуди не годиться, доведеться дійсно приймати найсерйозніші заходи.

 

Найпоширенішою причиною, по якій слід починати нове життя - це відсутність взаємозв'язку між власними бажаннями і реальними діями.

Наведемо приклад: одна людина пропрацював більшу частину життя продавцем магазину, хоча ще з дитинства мріяв стати художником. Але оточуючі люди чітко йому дали зрозуміти, що професії мистецтва - це не престижно, не цікаво, мало хто в них досягає успіху, та й взагалі нічого навіть про це думати. Таким чином, з раннього віку наш герой перебував у пригніченому стані, як творчому, так і емоційному. В таємниці від всіх продавець все ж малював картини, але будучи впевненим, що у нього нічого не виходить нікому їх не показував, що заважало його самореалізації. На цьому грунті у нашого героя неодноразово траплялися депресії, нервові зр

 

В один прекрасний день він вирішив, що слід почати нове життя, і все гарненько обдумавши, звільнився. Після цього на накопичені за час роботи час він організував маленьку виставку, де зібралося зовсім мало людей. Але факт в іншому: всі вони були захоплені творчістю художника. Кілька картин були моментально продані. З тих пір кар'єру творця вже не зміг зупинити ніхто і його творчість пішло різко вгору.

В даному випадку він змінив власне «Я», перестав піддаватися впливу оточення змінив вид діяльності на той, яким він дійсно хотів займатися. Що в підсумку? Перед нами абсолютно щаслива людина, без психологічних недуг, який живе в повній гармонії з самим собою.

 

Проаналізуйте стан справ навколо вас. Можливо, ви не реалізували амбіції, які виходили з внутрішніх індивідуальних бажань. Якщо це дійсно так, то змінюйте вид діяльності, міняйте оточення і ситуація різко зміниться! Багато хто боїться власних бажань - це досить поширена проблема, а хтось лякається піти з роботи, де він тепер багато чого досяг, хтось просто не знає, як обійтися без уже звичної зарплати і як починати нове життя. Тут з'являється проблема вибору, з якої так чи інакше доведеться впоратися. Вирішіть для себе, що ж краще: постійно йти в розріз зі своїми бажаннями і в результаті чи то банально постійно скаржитися на власне життя, то чи остаточно заробити психологічну травму або психіатричне захворювання.

 

Об авторе:

mediagroup


Рейтинг: Еще нет оценки