Информация о сайте: «ДП "НДІБМВ"»

URLhttp://ndibmv.kiev.ua/
Название

ДП "НДІБМВ"

РазделПромышленность, Строительство
Описание(рус)НДІБМВ - базова організація Мінрегіону України з науково-технічної діяльності у сфері промисловості будівельних матеріалів супроводжує та приймає участь у супроводі понад 250 стандартів на будівельні матеріали і методи їх випробування. Матеріали та вироби, які виготовлено за розробками інституту, широко використовують на новобудовах м. Києва — блоки з теплоізоляційного та конструкційно-теплоізоляційного ніздрюватого бетону, лицьова цегла, руберойд підвищеної довговічності, плити з пінополістиролу, сухі будівельні суміші, комплексні добавки для бетонів та розчинів, стінові камені з перлітобетону, фігурні елементи мощення тощо.
Наказом Мінрегіону від 21.07.2011 р № 81 створено технічний комітет стандартизації ТК 305 «Будівельні вироби і матеріали», здійснювати функції секретаріату якого уповноважено ДП «НДІБМВ».
Випробувальний центр будівельних матеріалів і виробів ДП «НДІБМВ» акредитовано в Національному агентстві з акредитації (атестат акредитації 2Т204 ДСТУ ISO/IEC 17025:2006) на право проведення випробувань, в т.ч. сертифікаційних, будівельних матеріалів і виробів понад 120 найменувань.
Страна, городУкраина, Киев
Добавлено05.10.2018